Bliski Olechów Nowe Mieszkania Łódź - Odnowiciela 13 Madey Development - Postęp budowy - Kwiecień 2023
Postęp budowy - Kwiecień 2023

Postęp budowy - Kwiecień 2023

Zobacz aktualny postęp budowy

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem aktualnymi informacjami dotyczącymi postępu prac budowlanych w inwestycji Bliski Olechów. Projekt ten ma na celu stworzenie nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej, która będzie odpowiadać wymaganiom współczesnego i komfortowego stylu życia. Prace budowlane są już na zaawansowanym stopniu realizacji, a każdego dnia można zauważyć ich widoczny postęp:

- rozłożyliśmy już instalacje podposadzkową, ułożenie rur kanalizacyjnych wraz z podejściami,
- zakończone pokrycie dachu,
- zamontowana stolarka okienna,
- prace elewacyjne trwają - docieplenie stropu garażu na parterze wełną, montaż styropianu, kładziemy tynk na ścianach zewnętrznych w budynku,
- kładziemy tynki wewnętrze w mieszkaniach i częściach wspólnych,
- rozprowadzenie instalacji elektrycznej, kabli w hali garażowej  oraz w mieszkaniach,
- rozprowadzanie instalacji wod-kan oraz C.O. – montaż pionów i poziomów,
- rozprowadzenie inst. wentylacji mechanicznej – piony wentylacji mechanicznej mieszkań i montaż przewodów w garaż. 

Zobacz dziennik budowy

WRÓĆ DO LISTY

Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków oraz sposób zagospodarowania nieruchomości i nieruchomości sąsiednich, przedstawione na stronie www.bliskiolechow.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1k.c. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości zawarte są w umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno–budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie oddziału spółki realizującej sprzedaż lokali.