Bliski Olechów – Pakiety wykończeniowe

Zanim rozsiądziesz się wygodnie i będziesz delektować się widokiem pięknie urządzonego mieszkania, czeka Cię duże wyzwanie związane z jego wykończeniem. Służymy Ci radą oraz wsparciem w osiągnięciu idealnego wnętrza do zamieszkania. Oferujemy wykończenie mieszkania jednym z trzech pakietów: BASIC, PREMIUM oraz VIP.  Dzięki specjalnym warunkom, które oferujemy Naszym klientom zaoszczędzisz pieniądze oraz swój cenny czas. Postaw na wieloletnie doświadczenie, wiedzę specjalistów i dobrą jakość wykonania.

 

 • PAKIETBASIC

  Pakiet Basic

  Najlepszy stosunek ceny do jakości

  iconiconicon
  Pobierz katalog
 • PAKIETPREMIUM

  Pakiet Premium

  Dla osób chcących dokonać większych zmian z wykorzystaniem materiałów z wyższego segmentu

  iconiconiconicon
  Pobierz katalog
 • PAKIETVIP

  Pakiet VIP

  Dla osób którzy nie chcą iść na kompromisy. Największe możliwości adaptacji mieszkania z wykorzystaniem materiałów z najwyższego segmentu

  iconiconiconiconicon
  Pobierz katalog

Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków oraz sposób zagospodarowania nieruchomości i nieruchomości sąsiednich, przedstawione na stronie www.bliskiolechow.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1k.c. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości zawarte są w umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno–budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie oddziału spółki realizującej sprzedaż lokali.