Bliski Olechów – Kredyt

Pomagamy pozyskać kredyty hipoteczne i gotówkowe zarówno na zakup mieszkania, jak i jego wykończenie. Zakup własnego „M” często wiążę się z potrzebą znalezienia najlepszej oferty kredytowej.

Współpracujący z nami Ekspert Finansowy obejmie Cię kompleksową opieką, upraszczając i przyspieszając cały proces. Rzetelnie sprawdzi jaką masz zdolność kredytową, a następnie dobierze rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich możliwości. Jest z Tobą obecny przez cały czas finansowania, służy wsparciem i swoim wieloletnim doświadczeniem. Usługi naszego Eksperta Finansowego są całkowicie bezpłatne dla klientów Madey Development.

 

Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków oraz sposób zagospodarowania nieruchomości i nieruchomości sąsiednich, przedstawione na stronie www.bliskiolechow.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1k.c. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości zawarte są w umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno–budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie oddziału spółki realizującej sprzedaż lokali.