Bliski Olechów – Jak kupić

Kilka kroków do Bliskiego Olechowa

1

Spotkajmy się! Zapraszamy do naszego biura, gdzie pokażemy Państwu wszystkie zalety inwestycji.

Nawet najbardziej wyczerpujący folder reklamowy nie zastąpi spotkania w biurze sprzedaży. Nasi sprzedawcy są kompetentni i znają nasze inwestycje doskonale, dlatego będą w stanie zapewnić Państwu komplet rzetelnych informacji i odpowiedzieć na każde pytanie. Ponadto, tylko w biurze sprzedaży możecie Państwo obejrzeć szczegółowe plany osiedla i rozbudowane wizualizacje!

2

Jak możemy pomóc? Nasi sprzedawcy postarają się jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby i zaproponować mieszkania, które idealnie na nie odpowiadają.

Lokalizacja, cena, układ mieszkania – o te i inne kluczowe dla wyboru przyszłego domu elementy zapyta Państwa nasz zespół. Jak najlepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów umożliwia zaproponowanie rozwiązań idealnie na nie odpowiadających. Wszystko po to, aby nowe mieszkanie stało się wymarzonym nowym domem.

3

Czas na konkrety: terminy realizacji inwestycji, harmonogram płatności, treść umowy rezerwacyjnej i deweloperskiej – to wszystko wyjaśniamy w jasny i zrozumiały sposób.

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych (i największych!) transakcji w życiu człowieka, dlatego tak ważne jest rzetelne uzgodnienie konkretów. To właśnie dział sprzedaży dysponuje najbardziej aktualnymi i pełnymi informacjami dotyczącymi harmonogramu realizacji inwestycji, możliwości finansowania i warunków umowy, więc po wszelkie szczegóły zapraszamy do biura sprzedaży.

4

Umowa rezerwacyjna

Pierwszym krokiem w zakupie mieszkania jest podpisanie umowy rezerwacyjnej, w której zawarte są wszelkie niezbędne informacje dotyczące realizacji inwestycji. Umowa rezerwacyjna jest zawierana w biurze sprzedaży i wiąże się z uiszczeniem opłaty rezerwacyjnej.

5

Wsparcie w uzyskaniu finansowania

Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w uzyskaniu finansowania. Udzielamy wsparcia w porównaniu ofert i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji dla banku. Wieloletnie doświadczenie i rozległa współpraca z wieloma bankami pozwalają nam kompetentnie wspierać naszych klientów w procesie uzyskania kredytu.

6

Podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza

Następnym krokiem do posiadania własnego mieszkania jest umowa deweloperska. Tego rodzaju kontrakt podpisywany jest u notariusza, po wpłacie pierwszej raty. Koszt podpisania umowy u notariusza, tzw. taksa notarialna jest rozłożony na kupującego i dewelopera. W umowie deweloperskiej są zawarte takie informacje jak np. harmonogram wpłat i realizacji etapów inwestycji.

7

Zmiany lokatorskie i formalny odbiór mieszkania

Gdy mieszkanie zostanie wybudowane spotykamy się na miejscu, aby uzgodnić czy jakieś elementy nie wymagają zmiany. Gdy już wszystkie elementy są przygotowane zgodnie z życzeniem kupującego a deweloper uzyskał formalną zgodę na użytkowanie mieszkania następuje formalny odbiór techniczny nieruchomości. W tym momencie dostajecie Państwo klucze do swojego nowego mieszkania!

8

Finalna umowa notarialna przenosząca własność mieszkania

Umowa przenosząca własność mieszkania znów musi być zawarta w obecności notariusza. W tym wypadku taksę notarialną pokrywa kupujący. Na podstawie tej umowy przenoszona jest własność mieszkania na kupującego.

9

Komfortowe życie na osiedlu Bliski Olechów

I to już naprawdę ostatni etap przed realizacją marzenia – wykończenie mieszkania i można się wprowadzać! Wierzymy że życie na Bliskim Olechowie będzie komfortowe, przyjemne i szczęśliwe.

Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków oraz sposób zagospodarowania nieruchomości i nieruchomości sąsiednich, przedstawione na stronie www.bliskiolechow.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1k.c. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości zawarte są w umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno–budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie oddziału spółki realizującej sprzedaż lokali.